Od roku 2013 do roku 2015 jsem studoval střihovou skladbu na pražské FAMU. Uvědomil jsem si však, že se chci realizovat jako tvůrce. V roce 2017 jsem proto zakotvil na FAMO v Písku, na katedře dokumentární tvorby. Studium jsem v červnu 2022 dokončil s titulem MgA.

Dosud jsem natočil několik videoklipů i komerčních spotů. Této tvorbě se věnuji dál, svou pozornost však poslední dobou nejvíce zaměřuji právě na dokumentární tvorbu

Proč? Protože si myslím, že ty nejlepší scénáře píše život kolem nás. Všímat si, správně se ptát, nenechat se zaskočit a ve střižně s natočeným materiálem kreativně pracovat. To je proces, který nejlépe rezonuje s tím, co pro mě znamená tvořit film.

↓MÉ FILMY↓

NA HRANICE

Spletité osudy dvou Ukrajinců, kteří se rozhodli vrátit do své domoviny pouhé 3 dny od propuknutí války. Absolventský, magisterský film. (2022)

DÁREK

Film o dárku pro mého tátu k jeho 60. narozeninám: Vznik jeho sólové desky za pouhých 7 dní. (2021)

PROBUZENÍ 

Psychologický experiment - absolventský, bakalářský film. (2020)


Richard - dokumentární portrét (2019)

Richard Vojík vystudoval technologii výbušnin v Pardubicích. Od svého oboru se ale značně odvrátil a dnes je kontroverzní osobností v oblasti osobního rozvoje. Jakým způsobem mění Richard lidem život a jak se vyrovnává s vlnou kritiky, které čelí?

KE ZHLÉDNUTÍ NA FILMOVÝCH FESTIVALECH 2020


Filip Zangi: Autoportrét (2018)


HRANICE LIDSKÉ PŘIROZENOSTI - dokumentární film (2018)

Lidstvo udělalo za krátkou dobu obrovský technologický pokrok, který drasticky proměnil způsob našeho života. Evolučně jsme však stále nastaveni na život v úzkém souladu s přírodou. Jak se dnes projevují naše prastaré pudy, které potačujeme? Jak současný způsob života ovlivnil zdraví naší civilizace? Nad těmito otázkami se ve filmu zamýšlejí vědci a odborníci MUDr. Jan Hnízdil, RNDr. Jana Tamchynová, MUDr. Imran Zangi a RNDr. David Cháb Ph.D .

ZHLÉDNOUT FILM


Videoklipy

Pavel Callta: Mami ; Tak promiň (Acoustic)

Filip Zangi & PURPUR: Závislá

Raego: Labyrint

Abraxas: Klid

OKREJ - Zeptej se osudu

Roman Tomeš: Muž v domácnosti

Mirabai Ceiba - Wahe Guru celebration

Komerční spoty

Probio

E-Recept

Lékařská Pošta

Nursing Now

Systemická Fabrika

Original Vintage Orchestra

TV tvorba

ABRAXAS - the best of Live

Ali Amiri - live at Faust studios

KAZ - Live At Reduta

VOTCHI - Lucerna Music Bar


Líbilo? Mohu natočit i Váš film/pořad/klip/spot.